Солинариа
Бутик Хотел
Начало
За нас
Стаи
Галерия
Контакти
Резервирай
Начало
За нас
Стаи
Галерия
Контакти
Резервирай
Галерия
Галерия
Солинариа в кадри
Минете с мишката по лентите — панелът се разгръща. Кликнете за цял екран.
Тераса
Тераса
Изглед от терасата на Бутик Хотел Солинариа
01
Стаи
Стаи
Уютна стая в Бутик Хотел Солинариа
02
Стаи
Стаи
Баня в Бутик Хотел Солинариа
03
Гледки
Гледки
Изглед към морето от Солинариа
04
Тераса
Тераса
Тераса за закуска в Солинариа
05
Хотел
Хотел
Общи части на Бутик Хотел Солинариа
06
Стаи
Стаи
Стандартна стая в Солинариа
07
Стаи
Стаи
Апартамент Морски Бриз
08
Стаи
Стаи
Семеен суит в Солинариа
09
Гледки
Гледки
Гледка към Созопол от хотела
10
Гледки
Гледки
Морска панорама от Созопол
11
Гледки
Гледки
Вечерен Созопол
12
Хотел
Хотел
Градина на хотела
13
Хотел
Хотел
Морската тераса на Солинариа
14
Гледки
Гледки
Панорама от Бутик Хотел Солинариа
15
Хотел
Хотел
Входна зона на хотела
16